Porodnice Svitavy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plánovaný porod a jak postupovat

2 posters

Goto down

Plánovaný porod a jak postupovat Empty Plánovaný porod a jak postupovat

Příspěvek  Thea84 Fri Dec 20, 2013 8:11 am

Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem ohledně plánovaného porodu a postupu ve Vaší porodnici. Před 3 roky jsem u Vás rodila,porod byl hodně těžký a nakonec skončil akutním císařem,protože dítě bylo hodně veliké. Nyní čekám druhého potomka, dle všech vyšetření by mělo být dítě zase dost hodně veliké a moje gynekoložka mi doporučuje plánovaný porod císařským řezem. Chtěla bych se zeptat,jak postupovat,pokud chci opět rodit ve Vaší porodnici. Kde ,kdy a s kým se na porod domluvit,kam se přihlásit popř.s kým si domluvit schůzku. Děkuji moc za odpověď a přeji krásný den.

Thea84

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovaný porod a jak postupovat Empty Re: Plánovaný porod a jak postupovat

Příspěvek  Admin Tue Dec 24, 2013 2:50 am

Dobrý den,
pacientky po císařském řezu jsou v dalším těhotenství svými gynekology obvykle odesílány do naší ambulance pro riziková těhotenství, kde je sledujeme až do porodu. V ideálním případě k nám přicházejí kolem 36. týdne těhotenství abychom v případě jasné indikace k provedení dalšího císařského řezu měli dostatek času zabezpečit provedení interního předoperačního vyšetření a naplánovat ukončení gravidity. Ordinační hodiny jsou každé pondělí a čtvrtek v čase od 12:30 do 15:00 hod. Konkrétní termín Vaší prvé návštěvy si můžete domluvit na tel. čísle: 461 569 302. V případě časové tísně se k nám můžete v tomto čase dostavit s odesílajícím papírem od svého gynekologa. Přeji krásný den.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 10. 01. 13

https://porodnicesy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Plánovaný porod a jak postupovat Empty Re: Plánovaný porod a jak postupovat

Příspěvek  Thea84 Thu Jan 02, 2014 7:34 pm

Dobrý den,mockrát děkuji za odpověď,radu a kontakt. Už jsem k Vám objednaná :-) Děkuji moc a přeji krásný zbytek večera.

Thea84

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Plánovaný porod a jak postupovat Empty Re: Plánovaný porod a jak postupovat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru